Forum - Nejoblíbenější písnička

MardosMardos VIP

Ahoj, moje první fórum jen tak za tu dobu co jsem tady :D


 


 


 


Jaká je vaše nejoblíbenější písnička a kdo ji nazpíval? A váže se k ní nějaká příhoda?


 


 


 


Já mám ráda většinu písniček od Ewy Farne, ale i Mandrage, Xindl X si poslechnu, ale All about that bass, respektive české Mám boky jako skříň vede. V hudebce si to (českou verzi) vžycky lidi vyžebrají a zpíváme všichni a rádi (a to už asi 2 měsíce) - naštěstí učitelka není konzerva :D Ale když jím, a spolužák mi do ucha zařve "Mááám boky jako skříň...!" tak bych se udusila chlebem a jeho bych zabila :D


Ale oni kluci od nás jsou celkově trošku hráblí, před Vánoci letělo zas "Štědrej večer nástal, když jsem doma chlástal. A na Novej rok, pustil jsem se do lehkejch drog!..." A jednou, když (říkejme mu třeba J.) J. zpíval "...pustil jsem se do lehkejch dro-!.." a teď mu zatuhl úsměv a málem se přidusil sváčou co žvejkal, páč do dveří vkročila s vražedným a udivením výrazem naše - poněkud stará - matikářka (je fajn, mohlo by to být horší - ale tohle na ni bylo asi moc :D) Slyšet ho musela, protože přímo řval smajl A když se nás jednou češtinářka ptala, co se nám takhle před Vánoci honí hlavou a kluci (krom jednoho exota snad všichni :D) spustili opět "Štědrej večer nástal, když jsem doma chlástal. A na Novej rok...!", chudák učitelka vypadala že jí vypadnou oči z důlků nebo ji šlehne (možná oboje :D) - a to je to mladá ženská, asi těsně po vysoké..


Tak co Vy, Vaše nej písničky a Vaše vtipné historky? Podělte se v komentech!

Komentáře

monamon
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

monamonVIP20:33 10.01.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

Sam Smith - I'm Not The Only One
nemám žádnou příhodu

Mardos
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

MardosVIP18:29 10.01.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

Tak si vyber jednu, ke který máš vtipnou historku.smajl

anet343
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

anet343VIP17:07 10.01.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

Já nemám žádnou oblíbenou písničku smajl Mám jich asi tak stovky a stovky, jednu opravdu vyjmenovat nemůžu smajl

Mardos
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

MardosVIP15:38 10.01.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

kutulu: smajl

Mardos
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

MardosVIP15:38 10.01.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

kkakin: škoda :(

kutulu
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

kutulu15:03 10.01.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

Mardos: No maximálně tu, že když mněla jedna holka referát v HV o Arianě Grande, já jsem byla jediná, kdo tu písničku znal.smajl

kkakin
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

kkakinVIP12:05 10.01.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

Mardos: sorry to video nemám ale možná ho kámoška nechala na staré kameře ale myslím že všechno mazalasmajl

Mardos
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

MardosVIP11:29 10.01.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

kutulu: A nějakou příhodu k ní máš? smajl

Mardos
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

MardosVIP11:29 10.01.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

kkakin: Blbý. Ale pošli to, chci se pobavit. smajl Prosíím smajl

kkakin
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

kkakinVIP21:08 09.01.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

já mám hodně ráda od xnidl x cudzinka v tvojej zemi, z části proto že jsem původem slovenka ale hlavně proto že jsem to zpívala s klukem s kterým jsem seděla a zezačátku já na to ,,ježiš taková trapárna" a pak když jsem si uvědomila slova té písničky až pak mi došlo že vlastně je to celkem i to, co já s tím klukem se kterým jsem seděla mám, že vlastně si máme víc co říct i když by to nikdo neřekl (aspoň tak ten text chápu, a ano vím že ta písnička je o zamilovaném páru který se háda, ale tam na konci vlastně je jako by se jim to v tom klipu jen zdálo a to je to co máme stejný, že se zdá že se budeme a hádat ale nehádáme se)

Edit 21:14: a něco vtipnějšího když jsme natáčeli (teda jen jsme se nudili no) video klip na zrzku od Pavla Callty, tak já jsem měla hrát tu zrzku a s tím klukem co hrál tu hlavní, tak kámoši to točili a dost blbě si to načasovali, protože okolo šla zrovna většina našichu učitelek a my jak blbci si tam hrajem zamilovaný videoklipsmajlsmajlsmajl a tak to věděla už asi celá škola že já a Radek (ten kluk) jsme do sebe ,,zamilovaní" protože paní učitelky nepochopily že je to jen srandasmajl

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.