Forum - Nejoblíbenější písnička

MardosMardos VIP

Ahoj, moje první fórum jen tak za tu dobu co jsem tady :D


 


 


 


Jaká je vaše nejoblíbenější písnička a kdo ji nazpíval? A váže se k ní nějaká příhoda?


 


 


 


Já mám ráda většinu písniček od Ewy Farne, ale i Mandrage, Xindl X si poslechnu, ale All about that bass, respektive české Mám boky jako skříň vede. V hudebce si to (českou verzi) vžycky lidi vyžebrají a zpíváme všichni a rádi (a to už asi 2 měsíce) - naštěstí učitelka není konzerva :D Ale když jím, a spolužák mi do ucha zařve "Mááám boky jako skříň...!" tak bych se udusila chlebem a jeho bych zabila :D


Ale oni kluci od nás jsou celkově trošku hráblí, před Vánoci letělo zas "Štědrej večer nástal, když jsem doma chlástal. A na Novej rok, pustil jsem se do lehkejch drog!..." A jednou, když (říkejme mu třeba J.) J. zpíval "...pustil jsem se do lehkejch dro-!.." a teď mu zatuhl úsměv a málem se přidusil sváčou co žvejkal, páč do dveří vkročila s vražedným a udivením výrazem naše - poněkud stará - matikářka (je fajn, mohlo by to být horší - ale tohle na ni bylo asi moc :D) Slyšet ho musela, protože přímo řval smajl A když se nás jednou češtinářka ptala, co se nám takhle před Vánoci honí hlavou a kluci (krom jednoho exota snad všichni :D) spustili opět "Štědrej večer nástal, když jsem doma chlástal. A na Novej rok...!", chudák učitelka vypadala že jí vypadnou oči z důlků nebo ji šlehne (možná oboje :D) - a to je to mladá ženská, asi těsně po vysoké..


Tak co Vy, Vaše nej písničky a Vaše vtipné historky? Podělte se v komentech!

Komentáře

JustinBieberLover
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

JustinBieberLover12:03 09.07.2017 | Reagovat | Poslat zprávu

všechny od Justina Biebera! ostatní songy jsou shit

jandicka
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

jandicka15:11 09.04.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

Mardos: Ani nevímsmajl
Jednou jsem přišla ze školy,hrála tahle písnička a já jsem si vyklopila oběd do klínasmajl

Mardos
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

MardosVIP14:27 09.04.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

jandicka: A nějaká historka s ní? smajl Vůbec, kde jsi po tak dlouhý době tohle téma vyštrachala? smajl

jandicka
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

jandicka14:24 09.04.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

No ordinary girl od Indiana Evans!Je to titulní song H2O:Stačí přidat vodusmajl

Mardos
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

MardosVIP20:55 18.01.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

xprettystyles: Jj, tomu se říká "člověk, s talentem mít blbej ne den, ale celej rok" smajl Šikovná smajl Písničky neznám, ale pobavila jsi mě smajl

xprettystyles
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

xprettystyles16:00 18.01.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

Moje nejoblíbenější písnička je asi Stitches od Shawna Membese. Jednou jsem tuhle písničku poslouchala, měla jsem v ruce banán, pak jsem zakopla o stůl, spadla na zem a banán jsem měla rozmačkanej na tričku smajl. Nebo jednou jsem poslouchala Love Me Goodbye od One Direction, v koupelně jsem uklouzla na kachličkách, a málem si vyrazila dech (takový věci se mi stávají pořád) smajl.

Mardos
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

MardosVIP11:22 17.01.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

daddy: smajl

daddy
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

daddy11:09 17.01.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

Žádnou vtipnou historku nemám,
ale líbí se mi písnička Carry on wayward son. smajl

makyna emminka lobodka
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

makyna emminka lobodka16:09 14.01.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

1.Work-Iggy Azalea
Vtipná příhoda ani ne ale k téhle písničce se mi vážou vzpomínky.
2.all about that bass vs. lips are movin-Everyll
K téhle písni ano,jednou jsem si ji zpívala v koupelně a potom přišla do koupelny teta a viděla mě ji zpívat,ale já jí neviděla.
3.katarze-slza
k téhle písni ani ne.Taky se k ní vážou vzpomínky

Mardos
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

MardosVIP16:05 11.01.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

monamon: To je škoda že nemáš smajl

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.