Střílečky

Seřadit od nejnovějších

Shakes a fidget hra online
Video se načítá
Vítejte v kouzelném světě hry Shakes and Fidget! Původně je hra vytvořená podle komiksu, ve kterém figurují dvě hlavní postavy, kouzelník Fidgeta a bojovníka Shakese. Jejich společná cesta pak vede k hledání kouzelné lysohlávky, která vlastníka udělá všemocným! V této hře se tak vydáváte na… (více)

Bad Eggs Online 2

5.2.2014
96%
Hra - Bad Eggs Online 2
Video se načítá
Zahrajte si další díl této super střílečky na styl Worms Armageddon! Budete hrát za drsné vajíčko, které se nebojí vrhnout do každého boje. Ze začátku budete mít omezené životy a výzbroj, takže se s nimi nemazlete a ukažte co ve vás je. Tato hra je pouze online, takže hrajete proti opravdovým…

RedRiot

17.4.2012
96%
Hra - RedRiot
Video se načítá
RedRiot je super střílečka, ve které se s hlavním hrdinou vydáte na nebezpečné mise, které jsou plné nepřátelských strojů a dalších nebezpečí. Svou cestu si tak budete muset doslova prostřílet, abyste misi dotáhli do úspěšného konce.

Barnville Massacre

17.6.2013
95%
Hra - Barnville Massacre
Video se načítá
Na naší planetu se zřítí objekt, který dopadne na vaší farmu. Po dopadu se vaše zvířata začnou chovat velmi agresivně a vám nezbyde nic jiného než vzít do rukou zbraň a zabarikádovat se na střeše a začít je nemilosrdně kosit. Odrážejte vlny a vylepšujte svoji farmu a zbraně. Je jen na vás jak dlouho…

Counter Snipe

5.5.2012
95%
Hra - Counter Snipe
Video se načítá
Counter Snipe je perfektní střílečka, ve které se v roli snipera budete snažit zlikvidovat co nejvíce nepřátel dříve, než oni zničí vás. Pokud si zvolíte mód multiplayer, můžete si zahrát s reálnými hráči a získat tak peníze na nákup nových zbraní a dalších upgradů.

Mechanical Commando 2

17.5.2012
94%
Hra - Mechanical Commando 2
Video se načítá
Mechanical Commando 2 je skvělá střílečka, ve které se vydáte s bojovým robotem vydáte na misi, jejímž cílem je zničit všechny nepřátele z vesmíru. Ochraňte nejprve svou domovskou planetu a následně osvoboďte i další planety. Nechybí ani množství vylepšení a upgradů.

The Breach

2.4.2012
94%
Hra - The Breach
Video se načítá
The Breach je velmi dobře zpracována střílečka, ve které se spolu s hlavním hrdinou pokusíte objasnit nevysvětlitelnou záhadu. V cestě vám však bude stát mnoho nepřátel, které musíte zničit, dříve než oni vás.

More Than Tanks

5.11.2012
91%
Hra - More Than Tanks
Video se načítá
Pusťte se do boje proti nepřátelským tankům v akční střílečce More Than Tanks a snažte se je zničit dříve, než oni zničí vás. Protivníky však musíte nejdříve najít v složitém bludišti. Kromě toho můžete po cestě natrefit i na různé bonusy, které vám přidají body nebo životy.
Hra - Mini Attack: Urban Combat game
Video se načítá
Zahrajte si skvělou hru, ve které střílíte nepřátele, kteří vypadají docela zábavně. Hra má však pěknou 3D grafiku a nabídne velmi mnoho herních prvků. Váš voják u sebe může mít mnoho zbraní a za získané peníze jej lze upravovat.

Desert Defence 2

22.4.2013
88%
Hra - Desert Defence 2
Video se načítá
Super hra, ve které se budete muset bránit před nájezdy nepřátel. Za získané zkušenosti budete povýšeni a za peníze pak budete moci nakoupit mnoho vylepšení pro Vaše dělo.

Comando 2

19.6.2013
87%
Hra - Comando 2
Video se načítá
Comando 2 je šílená střílečka, ve které se určitě vyřádíte. Hrajte za chlapíka, který vypadá jako John Rambo a ničeho se nebojí. Vyberte si před hrou zbraně, pod skoro každým písmenem něco najdete. Jste vysazeni přímo do bitevního pole plného nepřátel. Koste jednoho po druhém, ničte vozidla, tanky.…

Dump Escape

27.3.2012
87%
Hra - Dump Escape
Video se načítá
Cíl této hry je velmi jednoduchý a to překonat vzdálenost 250 km a dostat se až do cíle. V cestě vám však budou stát různý nepřátelé, které musíte sestřelit dříve, než oni sestřelí vás. Navíc nebudete hrát jen z jednou postavou, ale s třemi a to ve vodě, na souši a ve vzduchu.

Avalon Siege

3.4.2012
87%
Hra - Avalon Siege
Video se načítá
Zastřílejte si z děla a zničte všechny nepřátelské pevnosti ve vydařené hře Avalon Siege. K dispozici máte několik typů dělových koulí, přičemž každý typ se hodí do jiné situace. Nejdůležitější však je porazit nepřítele, dřív než on zničí vás.

Gunbot

8.4.2012
87%
Hra - Gunbot
Video se načítá
Gunbot je super střílečka, ve které bude vaším úkolem pomoci sympatickému robotovi zničit všechny nestvůry. Postupně budete získávat i nové znalosti, které vám přijdou vhod ve vašem nelehkém boji.

Bird Blast

1.1.2013
86%
Hra - Bird Blast
Video se načítá
Výborná střílečka pro každého. Vžijte se do role naštvaného farmáře! Otevřete všech 10 levelů a nahrajte co největší skóre. Hra umožňuje i různá vylepšení na zbraních, jako přebíjení, síla, velikost zásobníku a další. Nahrajete TOP skóre?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby