Šnek

Seřadit od nejnovějších

Farmerama
Video se načítá
Milovníci farmářských her, držte se! Je tu Farmerama, jinak také skvělá online browserová farmářská hra, kterou si může zahrát kdokoli z vás. Stačí se pouze registrovat a můžete se stát opravdovým farmářem. Jako každý poctivý farmář dostanete statek a stodolu. Naučte se, jak správně vést vaši farmu,… (více)

Snail Bob 6 Winter Story

22.12.2013
96%
Hra - Snail Bob 6 Winter Story
Video se načítá
Snail Bob k nám přichází v dalším pokračování série, které se jmenuje Snail Bob 6 Winter Story. V tomto díle se ocitnete v kruté zimě, které šnekovi nedělá dobře. Proto se snažte co nejrychleji vyřešit jednotlivé hádanky, abyste šneka dostali do domečku.

Snail Bob 5: Love StoryNÁŠ TIP

15.11.2013
96%
Hra - Snail Bob 5: Love Story
Video se načítá
Máme tu opět našeho šnečka Boba a s ním i spousty dobrodružství! Čeká na vás několik desítek úrovní, ve kterých budete muset překonat mnoho záludných překážek. Odměna vás však nemine, vaše cesta totiž směřuje k vaší milované.

Zachraň ŠnekaNÁŠ TIP

28.6.2013
95%
Hra - Zachraň Šneka
Video se načítá
Skvělá logická hra, ve které budete mí za úkol zachránit šneka před hrozícím nebezpečím. V každém kole budete muset logicky vymyslet, jak za pomocí dostupných objektů schovat šneka tak, aby mu neublížilo padající kamení nebo pálící slunce. Tak rychle, čas letí.

Snail Bob 4

2.6.2013
95%
Hra - Snail Bob 4
Video se načítá
Již čtvrté pokračování zábavné logické hry Snail Bob ve vesmíru. Vydejte se s Bobem na cestu do vesmíru, na cestu plnou překážek a nástrah, které určitě s Bobem vyřešíte. Kdyby se vám bob zdál moc pomalý, tak v levém horním rohu je tlačítko, které ho zrychlí. Boba ovládejte myší, pokud ho chcete…

Snail Bob 3NÁŠ TIP

8.12.2012
85%
Hra - Snail Bob 3
Video se načítá
Je tady moc pěkná logická hra s roztomilým šnečím hrdinou Bobem v hlavní roli, kterému bude třeba připravit bezpečnou cestu k východu označenému cedulkou EXIT. Čeká na něj ale spousta nebezpečí a překážek, které bude muset s Vaší pomocí překonat. Dokážete v každém levelu správně pužít všechny herní…

Snail Bob 2

9.2.2013
84%
Hra - Snail Bob 2
Video se načítá
V druhém díle logické hry Snail Bob na vás čekají nové kola, ve kterých musíte opět dopravit šneka Boba do cíle. V každém levelu je tak potřeba najít ten správný postup, abyste pro Boba vytvořili bezpečnou cestu a vyhnuli se všem nástrahám, které by ho mohly stát život.

Snail Bob

3.2.2013
81%
Hra - Snail Bob
Video se načítá
Zahrajte si pěkně graficky zpracovanou hru Snail Bob a pomozte malému šnekovi najít cestu přes levely plné překážek, výtahů, otočných plošin a dalších herních prvků. Čím rychleji se vám v každém kole podaří najít správné řešení a dopravit Boba až do cíle, tím více bodů získáte.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby