Nitrome

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Final Ninja

12.12.2014
82%
Hra - Final Ninja
Video se načítá
Pomozte tomuto bojovníkovi se dostat domů, jenže to bude dlouhá cesta. Cesta plná nebezpečí a překážek, budete se pohybovat pomocí lana a můžete používat i zajímavé zbraně. Dokážete se tam dostat?

Oodlegobs

6.10.2013
82%
Hra - Oodlegobs
Video se načítá
V této super skákačce od Nitrome budete hrát za malou příšerku a vaším úkolem bude požírat kočky s hlavou jako monitor. Jakmile je sežerete tak se okamžitě vaše příšerka začne množit. Když nebudete moci někam dosáhnout tak je stačí podržením spodní šipky je shromáždit a potom zmáčkněte šipku nahoru…

Steamlands

27.4.2012
81%
Hra - Steamlands
Video se načítá
Ve strategické hře Steamlands se pustíte do bitvy proti nepřátelským jednotkám v sérii různých misí, které budou čím dál tím těžší. Svůj bojový tank si musíte na začátku každé mise obrnit z kostek, které na své cestě najdete. K dispozici máte i řadu vylepšení, které vám v boji dobře poslouží.

Lockehorn

13.3.2013
80%
Hra - Lockehorn
Video se načítá
Zábavná hra, ve které musíte pomoci svému kamarádovy z ledové kostky. Prvně musíte kostkou pozabíjet všechny ledové netvory a pak zatlačit kostku do ohně.

Bad Ice-Cream 2

27.4.2013
80%
Hra - Bad Ice-Cream 2
Video se načítá
Bad Ice Cream 2 je zábavná hra podobná Bombermanovi, hrajete v ní za zmrzlinu, která sbírá ovoce. Hra je opravdu jednoduchá, ovládá se šipkami a mezerníkem stavíte nebo boříte ledové bloky. Cílem hry je vyhnout se všem nepřátelům a posbírat všechno ovoce. Je možné jí hrát ve dvou i více lidech.…

Colour Blind

8.10.2013
78%
Hra - Colour Blind
Video se načítá
V této skákačce budete hrát za bulvu, které unesl obrovský a zlý mrak jeho družku. Využívejte změny barev, když uvidíte dejme tomu modrý most, tak musíte najít stavbu s modrou barvou, která ho zhmotní. Když chcete zrušit danou barvu tak projděte vodopádem. Dostanete se až na konec za svojí milou?

Skywire

19.8.2013
74%
Hra - Skywire
Video se načítá
Máte dobrý postřeh a odhad vzdálenosti? Pak vám jistě půjde tato super hra, ve které se ujmete řízení zábavné lanovky. V kabině budete mít tři pasažéry, které budete mít za úkol dopravit bezpečně do cíle. Cestou na vás čeká množství nebezpečných překážek.

Gunbrick

18.3.2013
74%
Hra - Gunbrick
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol dostat kostku na druhý konec mapy. V cestě Vám bude stát plno nebezpečných překážek, které se však díky vybavení kostky dají hravě překonat.

Twin Shot 2

18.12.2014
72%
Hra - Twin Shot 2
Video se načítá
Zábavná hra, ve které se budete snažit s růžovou postavičkou překonat všechny nástrahy herního světa. Pomáhat si budete šípy, kterými si můžete pomoci tam, kde nemůžete vyskočit.

Turnament

29.3.2013
68%
Hra - Turnament
Video se načítá
Zajímavá logická hra, ve které se stáváte bojovníkem na pixelové ploše. Pohybujete se po kostkách a každý Váš pohyb vyvolává reakci u nepřátel nebo překážek. Když se pohnete Vy, pohne se i nepřítel nebo se změní prostupnost překážky. Musíte si tedy dávat pozor na každý Váš krok.

Bad Ice-Cream 3

1.2.2016
67%
Hra - Bad Ice-Cream 3
Video se načítá
Princip hry je jednoduchý musíte posbírat ovoce, které se vám v hra bude objevovat. jednoduché už nebude to, že se během sklizně musíte vyhnout nepřátelům, který se vás budou snažit zničit. Jedinou vaší ochranou je to, že můžete kostky vytvářet, ale i ničit. Zvládnete hru dohrát až do konce?

Cave Chaos 2

21.10.2014
66%
Hra - Cave Chaos 2
Video se načítá
Pomozte tomuto hrdinovi se dostat přes překážky, které musíte neustále zdolávat. Dávejte pozor, protože podlaha moc dlouho nevydrží.

Skywire 2

24.8.2013
66%
Hra - Skywire 2
Video se načítá
Je tu pokračování oddechové hry Skywire. Tvým úkolem bude co nejbezpečněji dopravit cestující ve vozíku na horské dráze. Musíš se ale dobře vyhýbat překážkám a zároveň dodržovat rozumnou rychlost. Hru si můžeš zahrát i ve dvou na jednom počítači.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)