Forum - Pomozte mi prosím

LinyLiny

prosím,chtěla bych se zeptat:proč je agent pořád na dovolené?píše se že přijede za 2 týdny ale ty dávno uběhly!nevím co se děje:-(


poraďte prosím:-)


DĚKUJI PŘEDEM VAŠE Liny

Komentáře

Liny
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Liny14:09 18.08.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

konečně jsou na hrydnes úkoly!!!smajl

Liny
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Liny7:50 10.06.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

bulldogTV: smajlžejosmajl

bulldogTV
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

bulldogTV14:12 08.06.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Liny: jo souhlasím

Liny
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Liny11:06 07.06.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

upírka: ale já už se registrovala a už tam nebyl!A to tam alespoň mohl říct že přijede za půl roku!smajl

upírka
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

upírka20:33 31.05.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Mardos:

Mardos
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

MardosVIP16:04 31.05.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

upírka: Nevím, jak ostatní, ale já Selly nevnímám jako "tu špatnou", naopak, vážím si jí, ale třeba když já se registrovala, už tu agent nebyl. A já bych chtěla plnit jeho úkoly...Takže promiň, ale já si počkám na Sellyinu odpověď.

upírka
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

upírka13:23 31.05.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Dovolte mi, abych odpověděla za Selly. Vás sice štve, že je na dovolené, ale když tu byl, moc lidí si ho nevšímalo, ale ted to všem vadí co?! Málo lidem to nevadí, ale tohle je už moc! Najednou je Selly ta ,,špatná''.Ale uvědomujte si, že ona je taky jen člověk, ale s tím, že máte radši obrázek co vám nařizuje co máte hrát hry, než živého admina, já nic neudělám. Stidte se!

Mardos
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

MardosVIP20:42 30.05.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Napsala jsem naší milé admince Selly a teď čekám na její odpověď, jestli mi odpoví, informuji Vás zde a už bude jen na Vás, jestli mi napíšete zprávu (obsahující AHOJ, pak ČEHO SI ŽÁDÁŠ (INFO O AGENTOVI), následně DĚKUJI), na zprávu typu "Kde je, kdy se vrátí?!" se odpovědi nedočkáte, maximálně odpovědi "Slušnost došla? Zkus to znova a líp." (Já doufám, že takový mezi námi nejsou, ale jinde už jsem takovou SZ dostala.), takže já napíšu něco jako "Mám info o agentovi" a vy mi napíše zprávu.

Liny
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Liny17:21 28.05.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

bulldogTV: joooo♥♥♥♥♥

bulldogTV
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

bulldogTV18:15 27.05.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Liny: N E K O N Č Í M

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.