Letecké střílečky

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Starship Hunter 3DNÁŠ TIP

5.11.2012
80%
Hra - Starship Hunter 3D
Video se načítá
Staňte se pilotem bojového letounu a postavte se spoustě nepřátel, kteří na Vás budou z nebe útočit. Za sestřelená letadla dostanete vždy body, které Vám na konci úspěšné mise umožní nákup lepšího vybavení pro Váš stroj.

Zip Zap

16.4.2013
78%
Hra - Zip Zap
Video se načítá
Postřehová hra, ve které musíte zachránit lidi před únosem ufouny. Nepřátelské lodě můžete navíc sestřelovat, brát rukojmí a sbírat body!!

Frantic 3

5.3.2013
74%
Hra - Frantic 3
Video se načítá
Pokračování skvělé hry, ve které máte za úkol sestřelit všechna nepřátelská plavidla. Na výběr máte několik obtížností a k tomu i několik lodí, každá s jinými vlastnostmi.

Star Wars 2

22.3.2012
69%
Hra - Star Wars 2
Video se načítá
Staňte se pilotem vesmírné lodě ve hře inspirované kultovním filmem Hvězdné války. Poletíte hlubokým vesmírem, kde ale nebudete zdaleka sami. Všude kolem se najednou vyrojilo množství nepřátel a Vy je musíte všechny sestřelit dříve, než sestřelí oni Vás. Kromě obyčejných střel si můžete "chytit"…

Parasite Strike

31.7.2013
60%
Hra - Parasite Strike
Video se načítá
Letecké střílečky jsou výzvou pro každého hráče. Jednou z nich je právě Parasite strike. Cílem je zničit všechny nepřátele a dostat se až na samotný konec. Během hry si můžete za vydělané peníze kupovat nová letadla a také lepší střely, bomby a mnoho dalšího. Dokážete uspět jako stíhací pilot a…

Star WarsHra na skóreHra o medaile

21.1.2013
48%
Hra - Star Wars
Video se načítá
Tato letecká střílečka prověří Vaši rychlost i postřeh. Se svým vesmírným letounem totiž poletíte územím plným nepřátel a budete jich muset co nejvíce sestřelit. Úkol to nebude vůbec jednoduchý, protože nepřátelé na Vás samozřejmě budou pálit taky.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)