Máša a medvěd

Seřadit od nejlepších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Wonderful Toys Party

10.1.2017
79%
Hra - Wonderful Toys Party
Video se načítá
Parádní hra z kolekce Máša a medvěd. Medvěd schoval všechny hračky a vy je musíte najít. Každá hračka se ukrývá ve dřevěné panence, která se jmenuje Matrjoška.

Masha Morning Selfie

10.3.2016
74%
Hra - Masha Morning Selfie
Video se načítá
Masha vypadá příšerně a chtěla by si udělat nové Self na sociální sítě. Pomozte jí, aby vypadala krásně.
Hra - Masha & The Bear Injured
Video se načítá
Masha našla svého medvídka zraněného a proto si zavolala vás, abyste mu podali první pomoc. Pomozte mu, aby se cítil lépe a Masha nebyla vylekaná z jeho stavu.
Hra - Máša a medvěd: Počítání
Video se načítá
Jednoduchá hra, ve které medvěd nese Mášu domů. Po cestě se však vždy zastaví u pařezu a musí spočítat jednoduchý příklad.
Hra - Máša a medvěd puzzle
Video se načítá
Poskládejte si puzzle s Mášou a její medvídkem. Každé následující kolo bude náročnější a časově omezeny proto se snažte, co nejvíce.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)