Delfíni

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Through The Pacific

5.8.2014
75%
Hra - Through The Pacific
Video se načítá
Ve hře Through The Pacific musíte pomoci mladému delfínu s vestou skrze celý oceán. Nezapomínejte se vynořit kvůli dýchání a také sežerte všechny ryby co potkáte, ať nemá delfín hlad.

Dolphin Pop

28.8.2012
75%
Hra - Dolphin Pop
Video se načítá
Pro všechny milovnice postřehových her a ZUMA her zvlášť je tady výborná hra, ve které se opět budete muset zbavit barevných kuliček. Aby kuličky zmizely, musíte vystřelit tak, aby se spojilo 3 a více kuliček stejné barvy. Kuličky bude tentokrát vystřelovat roztomilý delfín.

Ariel Dolphin Wash

24.10.2015
74%
Hra - Ariel Dolphin Wash
Video se načítá
Ariel si všimla, že její deflín se necítí dobře. Pomozte jí s jeho omytím a rozveselte ho zábavnou činností.

Dolphin Slacking

1.9.2015
73%
Hra - Dolphin Slacking
Video se načítá
Pomozte delfínovi, který je celý den, aby se zabavil různými aktivitami. Problém je však v tom, že ho nemůže vidět jeho cvičitel. Pomůžete mu?

New Island Dolphin Park

12.11.2013
70%
Hra - New Island Dolphin Park
Video se načítá
New Island Dolphin Park je hra, která z hráče udělá ředitele zábavního aqua parku. Lidé chtějí vidět zajímavá představení s delfíny. Proto je musíte vždy poslat na tu atrakci, kterou chtějí vidět. Pokud je pošlete jinam, pak budou lidi odcházet a nebudou spokojeni.

Delfíní polibek

16.6.2012
67%
Hra - Delfíní polibek
Video se načítá
Chtěly byste si pohladit delfína? Slečna v této povedené oblíkačce mu dává rovnou polibek. Vyberte jí to správné oblečení i účes. Na Vaší fantazii bude také barva delfína a jeho ozdoba.

Elsa Dolphin Show

4.9.2015
65%
Hra - Elsa Dolphin Show
Video se načítá
Elsa se musí postarat o delfína, který je zraněn a aby se v akváriu zabavil musí ho naučit pár kouskem pro diváky. Pomozte jí se samotným tréninkem.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)