Barbie

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)
Hra - Barbie’s Princess Model Agency
Video se načítá
Barbie potřebuje vybrat nejlepší modelku a rozhoduje se mezi Jasmínou, Elsou a Ariel. Vyberte si jednu z nich a zahrajte se na modelku. Nejdříve musí Barbie vidět, jestli víte pózovat a nakonec zda se umíte obléci správně na molo. Nakonec si Barbie vybere jednu z nich, bude to vaše modelka nebo…

Barbie Galaxy Rain Boots

21.12.2015
83%
Hra - Barbie Galaxy Rain Boots
Video se načítá
Barbie potřebuje teplé boty do chladného počasí. Pomozte jí s výběrem typu a dekorací, aby na ní vypadaly krásně. Bude s výsledkem spokojená?

Barbie In Rock'N Royals

1.11.2015
83%
Hra - Barbie In Rock'N Royals
Video se načítá
Barbie a její kamarádka mají vystoupit na rockovém koncertě, proto potřebují make-up, oblečení a nádherné doplňky. Připravte je na společné vystoupení.

Barbie Island Princess

18.5.2014
83%
Hra - Barbie Island Princess
Video se načítá
Z Barbie je islandská princezna, a tak se podle toho musí oblékat. Pomůžeš jí vybrat ty nejkrásnější šaty?
Hra - Barbie Bachelorette Challenge
Video se načítá
Barbie Bachelorette Challenge je hra, ve které s Barbie zažijete mnoho dobrodružství. Budete jezdit s dopravními prostředky, hledat jednotlivé kousky, které Barbie potřebuje a také budete barbie vybírat make-up, oblečení a doplňky.
Hra - Barbie Bride Real Makeover
Video se načítá
Barbie se musí přichystat na svůj nejdůležitější den v životě - svatbu. Proto potřebuje tvou pomoc s výběrem oblečení, účesu a různých dekorací. Předtím jí musíš upravit pleť a vybrat pěkný make-up.
Hra - Barbie Navy Style Dress Up
Video se načítá
Námořnický styl je opět IN, což dokazuje i naše Barbie. Tentokrát potřebuje pomoci s výběrem šatů v tomto stylu. Navrhni Barbie, jaký komplet, by si měla vzít.

Barbie Pizzeria

15.9.2012
83%
Hra - Barbie Pizzeria
Video se načítá
Barbie se rozhodla otevřít si svou vlastní pizzerii. V jejím klasickém stylu je všechno hezky růžové a pizza může mít nejrůznější tvary i barvy. Vyrobte vždy pizzu přesně podle objednávky ve správném tvaru, se správnými ingrediencemi a včas ji odešlete zákazníkům.

Super Barbie Super Nails

25.4.2016
82%
Hra - Super Barbie Super Nails
Video se načítá
Super Barbie potřebuje krásnou manikúru. Postarejte se o její nehty, aby s nimi byla spokojena.

Royal Makeup Studio

6.1.2016
82%
Hra - Royal Makeup Studio
Video se načítá
Pomozte Barbie s vizáží tří nádherných princezen a vyberte pro každou originální make-up, který by jí slušel nejvíce. Budou s výsledkem spokojené?

Super Barbie Spa Day

25.11.2015
82%
Hra - Super Barbie Spa Day
Video se načítá
Barbie si potřebuje odpočinout od všedních starostí a proto se rozhodla načerpat síly ve vašem salonu. Udělejte její různé zábaly a pomozte jí s vyléčením pleti, která je zanedbaná. Bude s výsledkem spokojená?
Hra - Barbie on Instagram tumblr. Challenege
Video se načítá
Barbie chce vypadat jako dívky z Instagramu, pomozte jí, aby se jim svým stylem podobala. Pomůžete jí?

Spy Barbie Accident

30.6.2015
82%
Hra - Spy Barbie Accident
Video se načítá
Připravte Barbie na špionážní akci a vyberte jí k tomu vhodný make-up a oblečení. Po akci jejím budete muset pomáhat opět. Přesvědčte se o tom.
Hra - Baby Barbie Sports Injury
Video se načítá
Malá Barbie se zranila při tenise, pomozte jí s ošetřením! Postupujte podle instrukcí a nic nemůžete pokazit a pak jí za odměnu udělejte ovocný džus.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)