Hledání objektů

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)
Hra - Samantha Plum: The Globetrotting Chef 3
Video se načítá
Podaří se vám najít všechny předměty, které máte na seznamu? Pokud se vám to podaří v co nejkratším časovém limitu, získáte odměnu pro svoji restauraci.
Hra - The Lion King Hidden Objects
Video se načítá
Postup do dalšího kola je v této hře podmíněn tím, že musíte najít všechny objekty. Jde hlavně o zvířata a také o rostliny, které jsou rozmístěny na pozadí jehož hlavním motivem je lví král.
Hra - Samantha Plum: The Globetrotting Chef
Video se načítá
Vaším úkolem bude hledat v předměty ze seznamu. Budete projíždět různá místa a tím pádem i rozdílné objekty. Za úspěšné hledání dostanete odměnu, kterou budete potřebovat pro svoji restauraci.

Hidden Valley 3

30.4.2015
77%
Hra - Hidden Valley 3
Video se načítá
Vaším úkolem v této hře bude postavit domy a vytvořit tak zcela novou vesničku. Abyste na výstavbu měli dostatek peněz, musíte najít různé vzácné předměty a starožitnosti, které stačí následně prodat a vydělat tak potřebnou sumu peněz.
Hra - Tangled Find The Alphabets
Video se načítá
Pomozte Rapunzel, aby našla všechna písmena. Musíte mít opravdu dobrý postřeh, abyste všechny našli zvládnete to?
Hra - Samantha Plum: The Globetrotting Chef 2
Video se načítá
Vaším úkolem bude najít všechny předměty, které jsou na seznamu. Snažte se hledat co nejrychleji a získejte odměnu pro vaši restauraci.
Hra - Shaun The Sheep Hidden Numbers
Video se načítá
Najdi všechny čísla, která jsou ukryta v obrázku jehož hlavním motivem jsou ovce. Některá z nich jsou opravdu dobře zamaskována, takže hojně využívejte lupu, která jejich odhalení usnadní.
Hra - Pirate Fairy Hidden Letters
Video se načítá
Mnoho zábavy a také písmen najdete ve hře Pirate Fairy Hidden Letters. Hledejte v každém koutku, protože písmena mohou být všude. Jestli se dostanete do slepé uličky, můžete využít nápovědu.

Hidden Words Christmas

24.12.2013
74%
Hra - Hidden Words Christmas
Video se načítá
Ve hře Hidden Words Christmas budete na vánoční tapetě hledat malé obrázky, které slouží k odkrývání písmenek. Jakmile odhalíte všechny obrázky jednoho druhu, dojde k odkrytí písmenka, které je součástí vánočního slova. Dokážete odhalit všechny písmenka?

Farms and Meadows Hidden

22.1.2014
74%
Hra - Farms and Meadows Hidden
Video se načítá
Díky dobrému postřehu můžete ve hře Farms and Meadows Hidden najít všechnu zeleninu a také ovoce, které se povaluje po zemi. Na farmě je také mnoho zvířat, které chtějí zeleninu a ovoce sníst, proto musíte s hledání spěchat.
Hra - Little Shop of Treasures 2
Video se načítá
Máme tu další parádní díl pařby, ve které budete hledat požadované předměty. Tyto předměty jsou vždy schované v obchodě. Obchodů je hned několik a jsou tématicky rozděleny. Můžete využít i nápovědu.
Hra - Little Shop of Treasures
Video se načítá
Zahrajte si parádní hru, kde budete hledat ztracené předměty. Vždy navštívíte jeden druh obchodu, ke kterému se také vážou ztracené předměty. Můžete využít i nápovědu.
Hra - Minions Movie Hidden Letters
Video se načítá
Pokuste se najít všechny písmena na obrázku, jehož hlavním motivem je dinosaurus. Používejte lupu, protože jinak bude odhalení celé řady písmen velmi obtížné.

Halloween Hidden Stars

26.10.2014
73%
Hra - Halloween Hidden Stars
Video se načítá
Skvělou práci odvedete v této hře, pokud se Vám podaří najít všechny hvězdy ukryté na pozadí. Pozadí mají vždy námět, který má co do činění s Halloweenem.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)