Forum - Hudba

Anýsek09Anýsek09 VIP

Toto je forum o hudbě. Napište cokoliv o hudbě, co posloucháte. co nemáte rádi... atd.


Já...


  • Mám ráda: AMCO, Alan Walker,Galantis,Jasmine Thompson

  • Nemám ráda metal a hudbu tohoto typu (nikoho tím nechci urazit :)  )

  • Moje oblíbené songy:

  1. Alan Walker-Routine,Alone, Sing me to sleep

  2. AMCO-Barevný vlasy, Nemusim nic, SKAUT SQUAD

  3. Galantis-Love on Me

  4. Jasmine Thompson- všechny songy a covery :D

-----------------------------------


Toto téma jsem úplně random vymyslela, a určitě vymyslím i další♥

Komentáře

makyna emminka lobodka
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

makyna emminka lobodka17:43 28.02.2017 | Reagovat | Poslat zprávu

Já osobně poslouchám všechno co se mi líbí.Hrozně ráda mám Halestorm nebo třeba The Chainsmokers.Moc třeba nemusím Justina Biebera (ale třeba Sorry a Cold Water jsou úžasný smajl ) nebo One Direction (Ale They don´t know about us poslouchám pořád).Líbí se mi hudba od Ariany Grande,ale jí jako osobu moc nemusím.Mám taky ráda Zaru Larsson a Meghan Trainor.Jinak asi nejvíc v poslední době poslouchám Big Time Rush a Heffron Drivesmajlsmajlsmajlsmajl.Jinak ráda poslouchám covery a mám strašně ráda covery od Red,Lindee Link,Tiffany Alvord (její originály jsou taky úžasný) a Jamese (BTR nevím co dodat).A dřív jsem taky strašně milovala Everyll (proč skončila pročsmajl).Jinak oblíbených písniček je hoooodně,ale teď nejvíce poslouchám :
Big Time Rush-Picture This
Heffron Drive-Living Room
Logan Henderson-Sleepwalker
Tiffany Alvord-Afteraffect
Lindee Link-We Are Never Ever Getting Back Together (orig.Taylor Swift)
The Chainsmokers-Paris

Anýsek09
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Anýsek09VIP19:08 12.01.2017 | Reagovat | Poslat zprávu

Aňulililinka: Jojo... Galantis ♥

Aňulililinka
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Aňulililinka15:19 12.01.2017 | Reagovat | Poslat zprávu

Já mám ráda pop hudbu. Mám ráda Siu, Bebe Rexhu, Galantis, The weekend...
Poslouchám mnohem víc interpretů ale nechtěli se mi vypisovat. Nemám ráda house hudbu, remixy, punk a rock.smajl

Anýsek09
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

Anýsek09VIP14:22 30.12.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

13Laura13: Přesně taksmajl docela by mě zajímalo, co ovlivňuje, že každý má rád něco jinéhsmajl

13Laura13
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

13Laura13VIP21:01 29.12.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

Ja treba naopak miluju metal,rock,hard rock apod. A nemam rada treba hip hop,rap,ani pop krome zpevacky Sii (Sia) smajl
Skupiny mam nejradsi Avened Sevenfold,Black Veil Brides,Five Finger Death Punch,Skillet,Slipknot,Linkin Park,Green day,Ghost,Falling in reverse a tak smajl
A pisnicky mam rada tak ruzne od mych oblibenych kapel,nemam nejake nejoblibenejsi smajl
Je to docela zajimavy jak jsme kazdy jiny,nekdo posloucha treba techno,nekdo pop,nekdo rap a nekdo zase metal a rock.Kazdy mame rad neco jinyho a ja to samozdrejme nikomu neberu smajl I kdyz musim se priznat,ze kdyz venku vidim nekoho,kdo ma tricko s Justinem Biberem nebo One directon nebo jak se vlastne jmenujou smajl mam chut utect,jeste kdyz jsem s nima treba v autobusu smajl ale jak rikam,kazdy ma rad neco jinyho a ja to nekomu neberu smajl

Anýsek09
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Anýsek09VIP21:30 27.12.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

A ještě jsem zapomněla
Bruno Mars- 24k Magicsmajlsmajlsmajl

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.