Forum - Transformice

Ála.ToulaváÁla.Toulavá

Ahoj lidi. Jsem tu po  delší době a mám tu takové téma.. Ještě jsem ho tu neviděla  a chtěla bych  aby tu vůbec bylo :D  Máte transformice? Jestli ano jak jste tam ? :) Popř. lvl :3 Jestli chcete můžete sem poslat nějaký obrázek/fotku z transformice..Byla bych jen ráda :3 Já jsem tam Armiexx a mám lvl 79.Najdete mě spíš na utility :D Někdy jsem i na účtě sestřenice Rhoderka.Takže kdyby jste chtěli kecat tak jedině tu :3 :D

Nemáš transformice? Tak si ho udělej! :3


http://www.transformice.com/


Pro ty co neví o co tam jde..


Jako je to lehký :) Sbíráte sýry a  zase do myší díry..Postupně sbíráte sýry a když máte hodně sýrů můžete si koupit věci..Například účes,věci pro shamana,doplňky atd.Když jste shaman pomáháte  všem myškám pomoct dostat se k sýru.. Naopak, když hrajete survivor tak je shazujete dolů.Můžete vyměnovat věci,získávat oznáčky.Vše zjistíte.. :3 :) Můžete tam hrát i basket,volejbal,fotbal a plno dalších her.. Tituly- vždy když něco splníte dostanete titul. :)


 


Snad jsem vám to nějak vysvětlila..Vážně nevím jestli jste mi porozuměli :D Ale asi ano :) Víte už o novém eventu Halloween ? :3

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.