Forum - Konec 5Angels

I love 5angelsI love 5angels

Jak už asi většina z Vás ví se skupinou 5Angels je konec, ale nezoufejte skupina se jenom přejmenovala, nyní skupina Pink Angels.


 


Proč se holky přejmenovaly ?


Ze skupiny před vánocemi odešla Veronika Spurná, byl to v roce 2015 odchod 2 členky a na holky i fanoušky toho bylo už opravdu moc. Angee, Naty, Nikki i Terka se tomu chtějí věnovat naplno, proto ta změna názvu.


 


Co je teť s Verčou Spurnou ?


Verča začala nátáčet na youtube, chtěla mít více volného času.


A co se skupinou Pink Angels do budoucna ?


Holky se už delší dobu proráži v Anglii, letos o prázninách tam budou mít přes 30 koncertů, navštívily Hollywood a LA, zajímají se o ně čím dál víc zahraniční producenti, možná budou hrát v nějakém anglickém filmu. A v červenci holkám vijde vidoklip k písni Slay mama. Kdo by měl ohledně holek nějakou otázku ptejte se ve správách nebo v komentářích. Z holkama si často píšu takže se jich na cokoliv zeptám

Komentáře

LPS Rajnbow3
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

LPS Rajnbow319:07 11.12.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

No jo škoda ale Verča má krásný videasmajlsmajl

monamon
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

monamonVIP19:52 18.11.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

I love 5angels: aha díky za odpověď

I love 5angels
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

I love 5angels12:26 17.11.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

monamon: Ahoj, nevím ale do konce roku asi nebudou mít koncert v Čr kromě 4.12 v Praze, sleduj holek stránky tam se dozvíš všrchny plánované koncerty smajl A koukneš se prosím na můj blog o holkách tady je odkaz : http://pinkangels-is-best.blog.cz/

I love 5angels
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

I love 5angels12:24 17.11.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

miriadoyl: Ahoj hele mám o holkám o holkách blog moc by mi pomohlo kdyby jsi se koukla http://pinkangels-is-best.blog.cz/ děkuju

miriadoyl
To se mi líbí +3 To se mi nelíbí

miriadoylVIP17:02 26.06.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

děkujeme za informace, zajímavé, poučila jsem se a jsem zase o něco chytřejší.Zase napiš něco zajímavého.

monamon
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

monamonVIP15:17 26.06.2016 | Reagovat | Poslat zprávu

ahoj chtěla bych se zeptat jestli budou mít koncert v olomouci

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.