My little pony

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Školka pro poníky

17.8.2012
92%
Hra - Školka pro poníky
Video se načítá
Kdo by neměl rád malé roztomilé poníky. V této graficky velice dobře vyvedené hře se budete starat navíc o jejich hříbátka. Abyste postoupily do dalšího náročnějšího kola, budete muset rychle a správně plnit jejich přání - krmit je, česat, mýt, dávat jim pít...
Hra - My Little Pony Rainbow Rocks DJ Pon-3 Dress Up
Video se načítá
Pomozte Dj-ce z My Little Pony s výběrem oblečení, bot a doplňků, aby mohla jít na koncert.
Hra - Little Pony Bike Racing
Video se načítá
Zahrajte si i vy závody s my Little Pony. nejdříve si vyberete poníka, za kterého budete hrát pak už jen stačí Vašeho protivníka v každém kole překonat.

Pony Run

13.9.2012
87%
Hra - Pony Run
Video se načítá
Vydejte se na závodní dráhu s jedním ze tří krásných barevných poníků. Čekají na Vás překážky a samozřejmě časomíra. Tahem myší dopředu svého koníka popoženete a kliknutím skočíte (dvojjlikem výš).
Hra - Twilight Sparkle Christmas Day
Video se načítá
Postarejte se o malou Twilight ze seriálu My Little Pony, která chce s vámi prožít krásné Vánoce. Nejdříve budete hledat věci, které potřebuje, budete kreslit, zdobyť stromeček a hrát hru. Zpříjemníte jí tento den právě vy?
Hra - My Little Pony Chibi Twilight Sparkle
Video se načítá
Máme tu další hrdinku z My Little Pony, která potřebuje poradit s účesem a oblečením. Poradíš jí právě ty?

My Little Pony Care

23.11.2013
85%
Hra - My Little Pony Care
Video se načítá
Máte rádi poníky ze seriálu My little pony? Tak tom případě, byste si neměli nechat ujít tuto hru, kde se o jednoho z nich postaráte. Poníka třeba vymýt a vysušit. Nakonec potřebuje vybrat oblečení a doplňky.
Hra - My Little Pony Rainbow Rocks Fluttershy Dress Up
Video se načítá
Oblečte si dalšího poníka ze seriálu My Little Pony. Na výběr máte pěkné účesy, oblečení a doplňky.
Hra - My Little Pony Rainbow Rocks Rarity Dress Up
Video se načítá
Oblečte si dalšího poníka ze seriálu My Little Pony, kterému můžete změnit vlasy, oblečení a doplňky.
Hra - Equestria Girls Sweetshop
Video se načítá
Máme zde další hru, která se váže k seriálu My little pony a k navazujícímu filmu Equestria girls. Pinkie Pie si otevřela obchod se sladkostmi a potřebuje tvou pomoc. Budeš obsluhovat zákaznice a balit bombóny. Za každou prodanou položku dostaneš určitý počet peněz, přičemž v každém kole musíš…
Hra - My Little Pony Rainbow Rocks Rainbow Dash Dress Up
Video se načítá
Oblečte si hrdinku Rainbow ze seriálu My Little Pony. Ve svém šatníku má netradiční výběr šatů a doplňků. Vyberete její nejkrásnější outfit?

Little Pony Ice Cream

21.8.2013
83%
Hra - Little Pony Ice Cream
Video se načítá
Skvělá hra, ve které si můžete vybrat poníka a s ním si vytvořit nejlepší zmrzlinu! Jakmile si vyberete poníka, můžete začít dělat zmrzlinu. Nejdříve si vyberete kornoutek, pak druh a tvar zmrzky. Následně můžete přidat nějakou sušenku, čokoládu nebo ovoce.
Hra - Happy Horse Hair Studio
Video se načítá
Kdo by neměl rád roztomilé poníky. V této hře si jednoho takového budete moct upravit úplně podle vlastních představ. Rozhodnout můžete o účesu i barvě jeho hřívy, kopýtek i celého koníka. Nechybí ani spousta ozdob a dopňků se kterými bude Váš poník jistě ještě krásnější.
Hra - My Little Pony Rainbow Rocks Trixie Lulamoon Dress Up
Video se načítá
Oblečte Trixie do krásných šatů a udělejte z ní sympatickou čarodějnici.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby