Logické

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Angry Birds RIO

28.4.2012
89%
Hra - Angry Birds RIO
Video se načítá
Angry Birds, neboli naštvané ptáky můžete znát z populárních videoher a her na mobilních počítačích. Tentokrát se tito sympaťáci vydali až do Ria a chtějí vysvobodit všechny uvězněné ptáky z jejich klecí. Vy musíte ptáka vždycky dobře zamířit a vystřelit tak, aby se mu podařilo zničit všechny klece.

Bubble Dress Up

27.5.2012
89%
Hra - Bubble Dress Up
Video se načítá
Bubble Dress Up je super hra která nadchne milovnice módy i ty, kdo mají raději postřehové a logické hry. Abyste totiž mohly svou modelku obléct a vybrat si z nejlepšího oblečení, budete si muset vyhrát body na zaplacení ve hře připomínající hry bubble shooter.

Doodle Devil

30.5.2011
89%
Hra - Doodle Devil
Video se načítá
Trochu neobvyklá logická hra, ve které je vaším úkolem vymýšlet nové elementy kombinací vhodných předchozích. Ne všechny elementy jdou ovšem spojit a tak nalezení vhodné dvojice. Cílem hry je nasbírat co nejvíce bodů vytvářením nových elementů.

Red Ball 3

3.11.2011
89%
Hra - Red Ball 3
Video se načítá
Hra Red Ball patří mezi skákačky, ve kterých je většinou vaším úkolem během cesty k cíly posbírat co nejvíce bodů a dostat se přes všechny překážky. Ani zde tomu není jinak, nebude to ovšem moc snadné, občas musíte vyřešit různé hádanky, pomocí jejichž řešení se dostanete dál.

Verminator

25.11.2011
89%
Hra - Verminator
Video se načítá
Ve hře Verminator se stanete lovcem myší. Myší se ovšem musíte zbavit pouze pomocí sýru, kterého jsou dva druhy. Zeleným sýrem myši odpudíte, žlutým nalákáte. Správným umístěním sýrů v každém levelu se musíte myší zbavit, jinak dál nepostoupíte.

Dino Home

27.9.2014
88%
Hra - Dino Home
Video se načítá
Dino Home je další skvělá hra, ve které budete ovládat dva dinosaury, kteří si navzájem musejí pomáhat. Jeden umí házet rybí kosti, po kterých můžete skákat. Druhý zase umí hlavou rozbít pevné překážky.

Monkey GO Happy Sci-fi 2

14.7.2014
88%
Hra - Monkey GO Happy Sci-fi 2
Video se načítá
Máme tu druhé pokračování opičáků! V posledním díle jste odletěli ve vesmírné lodi. V tomto díle bude vaším úkolem prozkoumávat další planety a řešit úkoly a hádanky. Zvládnete rozveselit všechny opičky?

Discman

17.5.2014
88%
Hra - Discman
Video se načítá
Zahrajte si jednu z dalších povedených Unity skákaček. Vaším úkolem bude najít disk, který budete používat na otvírání dveří. Jednoduše střelte disk do páčky, která vám otevře dveře. Později bude přituhovat a budou proti vám stát i nepřátelé, kterým byste se měli raději vyhnout.

The Lost Octopus

22.11.2013
88%
Hra - The Lost Octopus
Video se načítá
Výborná logická hra, kterou budete chtít dohrát až do konce. Váš úkol je jasný, dopravte chobotnici do jezírka, ale pozor máte pouze omezený počet kroků. V pozdějších levelech budete moci sbírat i další navíc. Vyberete jí tu správnou cestu?

Doodle God

9.6.2013
88%
Hra - Doodle God
Video se načítá
Zahrajte si na pána a stvořitele světa. V této logické hře si budete hrát na boha. Pomocí čtyř základních elementů stvořte veškerý život na té pusté planetě jménem Země. Začněte párou, prachem, pískem, pak tvořte základní jednobuněčné organismy, planktony, bakterie, potom se dostanete až ke hmyzu…
Hra - The Great Bathroom Escape
Video se načítá
V této zábavné hře jste zamčení v obrovské koupelně a nemáte klíč od dveří. Co s tím? Sbírejte věci, které jsou rozházené po koupelně, vyřešte jednoduché úkoly a dostaňte se co nejrychleji ven. Hra má výbornou hudbu a zvuky. Přejeme příjemnou zábavu.

Fjong

15.7.2013
88%
Hra - Fjong
Video se načítá
Super logická pařba, kterou budete chtít dohrát. Hrajte za malou příšerku, s kterou máte za úkol doskákat do nádoby, ve které jsou diamanty. Nebude to tak jednoduché, musíte se trefit na co nejméně skoků. Později osvobodíte své 2 kamarády, za které budete taky hrát. Tak co, pomůžete jim se dostat až…

Monkey GO Happy Guess?

31.7.2013
88%
Hra - Monkey GO Happy Guess?
Video se načítá
Vyzkoušejte si novou Monkey Go Happy hru! Vaším úkolem bude hádat slova podle nabídnutých obrázků. Dávejte si pozor, hra je v angličtině, takže slova musíte hádat taky anglicky. Pokud se tam tedy objeví obrázek vlny, z písmen musíte tedy vybrat slovo „wave“ (vlna).

Jungle Hunt

19.8.2013
88%
Hra - Jungle Hunt
Video se načítá
V této logické hře bude vaším úkolem sestřelovat prvně hnědé objekty a poté ty zelené, abyste dosáhli maximálního počtu hvězdiček. Tahem myši nastavujete sílu a levým tlačítkem střílíte. Vždy si zkontrolujte trajektorii letu podle zelného pruhu, co se pokaždé objeví. Podaří se vám zdolat všech 30…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)