Logické

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Wheely 7 Detective

1.3.2016
90%
Hra - Wheely 7 Detective
Video se načítá
Zažijte s Wheel nové dobrodružství a pomozte mu najít různé stopy a překonat překážky, aby se dostal do cíle. Poradíte si?

Adam a Eva 3

27.6.2015
90%
Hra - Adam a Eva 3
Video se načítá
Vaším cílem v této logické hře bude pomoci Adamovi dostat se ze zajetí Kleopatry a najít cestu k vaší milované Eve. Po cestě si budete muset poradit se spoustou překážek, přičemž pomoci vám mohou předměty, které najdete ve svém okolí.

Money Movers 2

14.3.2015
90%
Hra - Money Movers 2
Video se načítá
Pomozte těmto dvěma bratrům se dostat z vězení a osvobodit i jejich otce. Budete je ovládat oba dva a také musíte posbírat veškeré peníze v každém levelu. Nebude to tak snadné, jak si myslíte. Dokážete vyřešit každý level?

Monkey GO Happy Western

12.1.2015
90%
Hra - Monkey GO Happy Western
Video se načítá
Je tu další pokračování vaší oblíbené hry s opičkami. Navštivte divoký západ, kde na vás bude čekat spousta úkolů, hádanek a dobrodružství! Dokážete se dostat až na konec?

Snail Bob 8 Island Story

31.12.2014
90%
Hra - Snail Bob 8 Island Story
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol dostat šneka jménem Bob v každém kole do cíle. Aby se vám to podařilo, musíte si poradit s různými překážkami a nepřáteli. Důležité bude nejen logické myšlení, ale i rychlé reakce a dobrý postřeh.

Disaster Will Strike 3NÁŠ TIP

12.6.2014
90%
Hra - Disaster Will Strike 3
Video se načítá
Zahrajte si další pokračování skvělé hry Disaster Will Strike 3. V této hře máte za úkol ničit vajíčka a využívat k tomu dostupných prostředků či nástrahy, které jsou v levelu. Hra obsahuje několik oblastí s desítkami úrovní, takže o zábavu není nouze.

Monkey Go Happy Tales 2

16.5.2014
90%
Hra - Monkey Go Happy Tales 2
Video se načítá
Další hra ze série Monkey Go Happy je tu. Tentokrát tě čeká pět různých příběhů, ve kterých musíš zachránit malé opičky. To nebude jednoduché, musíš použít vhodně všechny věci, které ve hře najdeš.

Potion of Beauty

6.1.2014
90%
Hra - Potion of Beauty
Video se načítá
Potion fo Beauty je zábavná hra, ve které budete míchat lektvary. Podle toho, jaký namícháte lektvar, se z čarodějnice stane kráska nebo obluda. Na výběr máte mnoho ingrediencí, které je možné kombinovat.

Red Ball 4 vol.2

1.6.2013
90%
Hra - Red Ball 4 vol.2
Video se načítá
Máme tu pro vás další pokračování této super logické hry Red Ball vol. 2. Dostaňte se s míčkem až na konec. Budete čelit nebezpečí od různých nepřátel, budete překonávat překážky a řešit jednoduché úkoly. Dávejte si pozor, máte 3 životy. Projdete všemi levely?

Stop The Bus

24.6.2013
90%
Hra - Stop The Bus
Video se načítá
Tato výborná logická hra, vás určitě pobaví! Hrajete proti třem hráčům, každý dostane tři karty a vaším úkolem bude poskládat kombinaci 3 stejných karet (3 kluci, 3 desítky, 3 dvojky). Jde o to, aby vám v součtu vyšlo nejlépe číslo 30. Nebo kombinaci v jedné barvě můžete poskládat. Čísla mají…

Fishdom 3

24.6.2013
90%
Hra - Fishdom 3
Video se načítá
Výborná hra, od které se jen tak neodlepíte! Vyplňte jméno, kupte rybičku a pojmenujte ji a hurá vydělávat penízky. Hra vás dostatečně provede, jestli jste ji ještě nehráli. Jde o to spojovat stejné obrázky, nejméně 3 mohou být. Po každé hře můžete vybavit akvárium a kupovat rybičky. Starejte se o…
Hra - Monkey GO Happy: The Castle
Video se načítá
Monkey Go Happy: The Castle je volné pokračování hry, ve které využijete svou logiku a chytré prstíky. Principem hry je zachránit opičku a 15 mini opiček, které proklel ďábelský vědec a proměnil na netopýry. Opička se bojí a její smutno, proto jí musíte co nejrychleji pomoci, s co nejméně kliků. V…

Truck Loader 4

5.9.2013
90%
Hra - Truck Loader 4
Video se načítá
Čtvrtý a zatím bohužel poslední díl této skvělé logické hry jménem Truck Loader. Opět dostaneš na starost auto s robotickým ramenem, s jehož pomocí musíš do přistaveného nákladního auta dostat všechno zboží. Není to vždy tak jednoduché a je potřeba dost tvé zručnosti.

Crest Breakout

4.10.2013
90%
Hra - Crest Breakout
Video se načítá
V této výborné hře budete pomáhat slepičce vysbírat všechna vajíčka a bezpečně jí dopravit až do cíle. Zní to jednoduše, ale v pozdějších levelech začne přituhovat. Můžete hrát ve třech světech, které se postupně otevírají a s nimi roste i obtížnost. Myslíte si, že zvládnete vyřešit každý level?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)