Na score

Seřadit od nejnovějších

Metin 2
Video se načítá
Zahrajte si parádní MMO pařbu Metin 2! Hra vás zavede do orientálního světa, ve kterém budete muset dokázat svoji čest, hrdost a sílu! Během své výpravy se setkáte s obyvateli 3 království, Jinno, Chunjo a Shinso. Všechna království žila šťastně a spokojeně pod ochranou dračího boha! Již tomu však… (více)

Home Sheep Home 2: Lost in SpaceHra na skóreHra o medaileNÁŠ TIP

19.11.2013
96%
Hra - Home Sheep Home 2: Lost in Space
Video se načítá
Zahrajte si další skvělý díl ztracených oveček. Ty jsou tentokrát ve vesmíru, kam je unesla mimozemská loď. Zachraňte ovečky dříve, než na nich budou mimozemšťani provádět pokusy. V každém levelu musíte vyřešit, jak dostat všechny ovečky na druhý konec.

RedRiotHra na skóreHra o medaile

17.4.2012
96%
Hra - RedRiot
Video se načítá
RedRiot je super střílečka, ve které se s hlavním hrdinou vydáte na nebezpečné mise, které jsou plné nepřátelských strojů a dalších nebezpečí. Svou cestu si tak budete muset doslova prostřílet, abyste misi dotáhli do úspěšného konce.

Papa's PastariaHra na skóreHra o medaileNÁŠ TIP

10.12.2013
95%
Hra - Papa's Pastaria
Video se načítá
Konečně je tu další díl této oblíbené hry! V tomto díle budete pozváni na svatbu, jenže ve městě není žádný hotel, který by vás ubytoval. Najdete si práci v luxusní restauraci, kde si odpracujete ubytování. Váš úkol je naprosto jasný, berte objednávky, co nejrychleji, nejpřesněji připravte jídlo a…

Abuba The AlienHra na skóre

18.8.2013
95%
Hra - Abuba The Alien
Video se načítá
Vyzkoušej si hru od PencilKids, ve které budeš zachraňovat malého roztomilého zeleného mimozemšťana, který ztroskotal na naší planetě. Chce se dostat domů a ty mu máš pomoci. Jde o velmi náročnou adventuru, ve které musíš umět dobře kombinovat předměty a snažit se vymyslet, jak postupovat dál.

Horsey FarmHra na skóreHra o medaile

6.11.2012
95%
Hra - Horsey Farm
Video se načítá
Zkuste vést vlastní malou farmu a starat se koníka. Do dalšího kola postoupíte vždy, když dokážete maximálně uspokojit všechny jeho potřeby (ukazatel najdete dole). Musíte ho krmit, dávat mu napít, hrát si s ním, pravidelně ho nechat odpočívat, navštěvovat zvěrolékaře, koupat ho.

Ninja Pi RoHra na skóreHra o medaile

7.10.2012
95%
Hra - Ninja Pi Ro
Video se načítá
V této super adventuře budete ovládat hned tři hlavní hrdiny najednou. Ninja, pirát i robot mají jiné dovednosti a schopnosti, které se budou hodit v jiných situacích. Zajímavé je, že všichni jsou v jednom těle a vy musíte mezi nimi přepínat kolečkem nad hlavou. Zvládnete s nimi splnit náročné mise?

Counter SnipeHra na skóreHra o medaile

5.5.2012
95%
Hra - Counter Snipe
Video se načítá
Counter Snipe je perfektní střílečka, ve které se v roli snipera budete snažit zlikvidovat co nejvíce nepřátel dříve, než oni zničí vás. Pokud si zvolíte mód multiplayer, můžete si zahrát s reálnými hráči a získat tak peníze na nákup nových zbraní a dalších upgradů.

Dog Hotel 2Hra na skóreHra o medaile

12.1.2012
95%
Hra - Dog Hotel 2
Video se načítá
Pro všechny milovnice zvířátek a pejsků zvlášť je tady druhé pokračování oblíbené hry Dog Hotel, kde máte opět za úkol postarat se správně o svěřené pejsky. Musíte včas plnit všechny jejich přání a potřeby a dát si dobrý pozor, aby Vám neutekli. Procvičíte si svůj postřeh a určitě Vás tihle malí a…

Papa's Taco Mia!Hra na skóreHra o medaileHra s oceněním

30.5.2011
95%
Hra - Papa's Taco Mia!
Video se načítá
Staňte se majitelem Taco restaurace a starejte se o své zákazníky. Na starost máte celou restaurace, tedy obsluhu i kuchyň. V daném čase musíte stíhat připravit svým zákazníkům vybraná jídla, tak aby byli spokojeni a zaplatili vám co nejvíce.

Police Monster TruckHra na skóreHra o medaile

31.10.2013
94%
Hra - Police Monster Truck
Video se načítá
Jednoduchá závodní hra, ve které musíte přejet po nerovném terénu s policejním monstertruckem. V cestě vám navíc budou stát auta, která je potřeba přejete a nejlépe i rozdrtit.
Hra - Monkey Go Happy Mini Monkeys 2
Video se načítá
Pomozte jednomu ze členů velké rodiny smutných opiček najít všech patnáct ztracených potomků a vrátit je do jejich košíku. Nebude to ale vůbec jednoduché. Malinké opičky se v zimním městě můžou skrývat opravdu kdekoliv a od Vás to bude vyžadovat hodně důvtipu, abyste rozluštili logiké hádanky a…
Hra - Home Sheep Home 2: Lost Underground
Video se načítá
Home Sheep Home 2: Lost Underground je pokračování logické hry, ve které se se třemi ovečkami dostanete do tmavého podzemí. Vzájemnou spoluprací mezi ovečkami musíte najít způsob, jak se z podzemí dostat. Každá ovečka má jinou velikost, co budete muset při řešení jednotlivých kol využít.

Falling FishesHra na skóreHra o medaile

9.11.2012
94%
Hra - Falling Fishes
Video se načítá
V logické hře Falling Fishes budete v každém kole pomáhat rybičkám uvězněným v bublinách dostat se zpět do oceánu. Při ničení bublin musíte být opatrný, aby ryba nespadla na výbušninu či jiné nebezpečí, které se v oceánu ukrývá. Také se snažte posbírat všechny zlaté hvězdy.

Mechanical Commando 2Hra na skóreHra o medaile

17.5.2012
94%
Hra - Mechanical Commando 2
Video se načítá
Mechanical Commando 2 je skvělá střílečka, ve které se vydáte s bojovým robotem vydáte na misi, jejímž cílem je zničit všechny nepřátele z vesmíru. Ochraňte nejprve svou domovskou planetu a následně osvoboďte i další planety. Nechybí ani množství vylepšení a upgradů.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby