Dekorační

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Frozen Wedding Day

11.7.2014
89%
Hra - Frozen Wedding Day
Video se načítá
Pomozte vybarvit princezně svatební pozvánku a s dekorací jejich novomanželského pokoje.

Sweet Pony

8.3.2014
89%
Hra - Sweet Pony
Video se načítá
Staňte se majitelkou krásného kaštanového koně, se kterým budete přeskakovat překážky, postaráte se o jeho srst, kopyta a zuby. Nakonec mu můžete vybrat hezké doplňky na ježdění.
Hra - Zoo Animals Grooming and Caring
Video se načítá
Zoo Animal Groomin and Care je hra pro milovníky zvířat , kteří mají v oblibě zejména divoká zvířata . Na výběr budete mít pět možností, kde si můžete vybrat slona, ​​lva, zebru , opici nebo koně . Po výběru zvířete se pustíte do úklidu jeho výběhu , pak ho umyjete , vykartáčujete a dáte chutný oběd…
Hra - Fashion Studio Party Outfit
Video se načítá
Vytvořte této slečně oblečení na párty. Je jen na vás, zda jí zvolíte extravagantní nebo konzervativnější outfit. Nakonec můžete slečnu vylepšit výběrem účesu a doplňků.

Pony Love

4.6.2014
89%
Hra - Pony Love
Video se načítá
Postarejte se o krásného poníka a její majitelku, kterou si nakonec obléknete, aby se hodila k poníkovi. Široký výběr najdete iv šatníku poníka.

Cute Baker Wedding Cake

9.11.2013
89%
Hra - Cute Baker Wedding Cake
Video se načítá
Cute Baker Wedding Cake je hra pro skutečné kuchařky. V první řadě si vyberete, jaký tvar by měl dort mít, pak si musíte připravit ingredience a společně je zpracovat. Pak už jen stačí dort upéct a nakonec vybrat dekorace, podle vašeho uvážení. S dekoracemi můžete hýbat a rozmísťovat po dortu. Také…

My Dear Rabbit

18.7.2013
89%
Hra - My Dear Rabbit
Video se načítá
Chtěli, jste ale nemohli jste mít doma vlastního zajíčka? S hrou My Dear Rabbit, si svůj sen můžete splnit. Úkolem hry je zajíčka potrénovat, vymydlit po náročném tréninku a v neposlední řadě vyčesat a osušit. Aby byl zajíček pěkný, můžete mu vybrat z několika luxusních oděvů.

Door Hanger Creator

20.11.2012
89%
Hra - Door Hanger Creator
Video se načítá
V této výborné dekorační hře na Vás čeká výroba vlastní originální visačky na dveře. Použít můžete cokoliv z opravdu velkého výběru papírů, obrázků, štítků, jednotlivých barevných písmen,... Je jen na Vás jak bude nakonec visačka vypadat a co bude příchozím říkat.

Sue Video Director

13.1.2013
89%
Hra - Sue Video Director
Video se načítá
Staňte se profesionální režisérkou videoklipu a připravte pro natáčení celé hudební vystoupení malé Sue. Zvolte to nejlepší pozadí, druh pódia, osvětlení, efekty do pozadí, oblečení i doplňky pro začínající zpěvačku a tanečnici Sue. Až budete hotové můžete se podívat, jak by celý klip vypadal ;)

Fashion Foot Nails

10.3.2012
89%
Hra - Fashion Foot Nails
Video se načítá
Pro všechny milovnice bot a lakování nehtů je tady dokonalá hra se skvělou grafikou, kde nožku modelky obujete a nalakujete jí nehty podle své fantazie. K dispozici budete mít i množství doplňků, šperků nebo třeba tetování.

Pony Club Decoration

31.3.2012
89%
Hra - Pony Club Decoration
Video se načítá
V této výborné dekorační hře plné těch nejroztomilejších zvířátek a hlavně poníků budete mít opravdu obrovské množství možností, jak a kam všechna zvířátka postavit, co je nechat dělat a jak jim jejich farmu vyzdobit. Tak na co čekat?

Pet Daycare Decoration

21.9.2012
89%
Hra - Pet Daycare Decoration
Video se načítá
V této moc pěkné dekorační hře budete zařizovat pokoj pro domácí mazlíčky. Můžete si vybrat, jestli bude pro pejsky, kočičky, papoušky nebo dokonce všechny najednou. Podle své fantazie a uvážení jim dejte do pokoje pelíšky, domečky, hračky a určitě i krmení.
Hra - Makeover Studio Emo to Hipster
Video se načítá
Proměňte Emo dívka na krásnou moderní hipsterku. Aby se vám to podařilo, musíte jí změnit šaty, vybrat nový make-up a samozřejmě i účes. Bude vypadat lépe po proměně?

Barbie Be My Valentine

15.2.2016
88%
Hra - Barbie Be My Valentine
Video se načítá
Barbie se neumí rozhodnout mezi Kenem, Flynnem a Hiccup. Pomoz jí s rozhodováním, aby si vybrala toho pravého.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)